O nás

FAMÍLJA TRATTORIA

Sme rodinná firma, ktorá vznikla v roku 2017, pod názvom Famílja - bistro & café.
Našou inšpiráciou bolo vytvoriť niečo jedinečné, kde ľudia - Vy, vytvoria nezabudnuteľnú atmosféru a budú súčasťou diania na mieste, kde to žije.
Po 5 rokoch, aj vďaka Vám, rastieme, meníme a sťahujeme sa. Naša značka prešla redizajnom a z malého bistra je dnes FAMÍLJA TRATTORIA. Nové priestory v centre Pezinka, nový interiér inšpirovaný moderným dizajnom a rodinná atmosféra, ktorú dotvára dotyk prírody v podobne masívu a hliny.
Našim cieľom je byť výnimočný v tom čo robíme a priniesť našim zákazníkom kvalitnú regionálnu ale aj európsku kuchyňu v autentickom prostredí Malých karpát, len 20km od hlavného mesta.

Miesto pre každý okamih vášho dňa

Vychutnajte si každý okamih vášho dňa u nás v TRATTORII,
v historickom centre Pezinka a doprajte si pracovné raňajky, denné menu, večere s rodinou ale aj kvalitné víno, či drink
s priateľmi.
Tiež môžete zažiť u nás svoj deň v podobe oslavy a rodinného stretnutia.

Zážitok chutí

Raňajky kombinujeme s čerstvou alebo grilovanou zeleninou, pošírovanými vajíčkami, domácou solenou šunkou, baby klobáskami od nášho mäsiara a nátierkami, ktoré vyrábame a podávame s kváskovým chlebíkom. Taktiež bruschetty - variácie opečených chlebíkov z našej pece s domácim bazalkovým pestom, cherry paradajkou a parmezánom, syrom ricotta, prosciuttom crudom, či sušenými paradajkami a avokádom.

Náš jedálny lístok je zostavený výhradne z čerstvých surovín od lokálnych dodávateľov.
V ponuke nájdete ručne vyrábané čerstvé cestoviny, steaky z vyzretého mäsa, ako aj Talianske rizotá, pizzu, chutné veľké šaláty, hovädzí burger a tiež nezabúdame na naše ratolesti s detským menu.

Ku víkendu už tradične patrí poctivý hovädzí vývar, ktorý pripravujeme z býčieho chvostu pomalým tiahnutím 12 hodín a podávame s domácimi špecľami. Ďalšie polievky pripravujeme podľa sezónnosti a sú v ponuke každý deň.

Serving-chef
Interiér FAMÍLJA TRATTORIA
Exteriér FAMÍLJA TRATTORIA